درباره ما

Group 1011@2x

آژانس هواپیمایی و جهانگردی ققنوس

طراح و مجری تورهای خارجی و داخلی

آژانس هواپیمایی ققنوس بیش از 40 سال است که در زمینه طراحی و اجرای تورهای ایرانگردی و جهانگردی، فروش بلیت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو هتل در سراسر ایران و جهان و اخذ ویزای گردشگری کشورهای مختلف فعال است. تخصص و تجربه موفق، استفاده از کارشناسان خبره، بهره‌مندی از تکنولوژی‌های روز و توجه دوچندان بر کیفیت خدمات باعث شده است تا آژانس مسافرتی ققنوس یکی از برترین فعالان صنعت گردشگری ایران و انتخاب اول بسیاری از گردشگران تبدیل شود. آژانس ققنوس از ابتدای تاسیس و در تمام طول سال‌های فعالیت خود، همواره در تلاش بوده است تا با الگو گرفتن از روندهای جهانی و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، رشد و بهبود کیفیت خدمات خود را تضمین کند تا بتواند با ارائه خدمات گردشگری مانند رزرو و خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، رزرواسیون آنلاین هتل، برگزاری تورهای گردشگری و …. سهم بزرگی در زمینه گسترش فرهنگ سفر و گردشگری ایفا کند.

تورهای گردشگری

 

تورهای گردشگری به مقصدهای داخلی و خارجی، یکی از مهمترین خدمات یک آژانس مسافرتی و گردشگری به شمار می‌روند و ما در آژانس ققنوس، همیشه تاکیدی فزاینده بر برگزاری تورهای گردشگری با کیفیت داشته‌ایم. این تلاش از یکی از اهداف اصلی آژانس ققنوس نشأت می‌گیرد که همواره به دنبال این بوده تا شأن و احترام گردشگران ایرانی در سرتاسر جهان حفظ گردد. به همین دلیل آژانس ققنوس با معتبرترین آژانس‌های گردشگری سرتاسر دنیا در زمینه اجرای تورهای خارجی، انتخاب هتل‌های لوکس در مناسب‌ترین نقاط شهرها، رزرو مناسب‌ترین بلیط هواپیما و نیز بکارگیری راهنمایان باتجربه و فرهیخته همکاری دارد و همین موضوع باعث شده تا تورهای گردشگری آژانس هواپیمایی ققنوس زبانزد اهالی سفر و گردشگری باشد. در این 4 دهه که از فعالیت آژانس گردشگری ققنوس می‌گذرد، نسل‌های مختلفی از خانواده‌های ایرانی همسفر ما بوده‌اند و سفرهای گروهی ققنوس خاطرات خوشی را برایشان رقم زده است. اگرچه در حال حاضر و با همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری Covid-19، برگزاری تورهای گردشگری امکان‌پذیر نیست، اما ما در ققنوس فعالیت خود را متوقف نکرده و در حال برنامه‌ریزی تورهای جدید و متنوع به مقصدهای مختلف هستیم تا به محض امکان برقراری مجدد تورهای گردشگری، در خدمت شما بزرگواران باشیم.

رزرو بلیط هواپیما

اما علاوه بر تورهای گردشگری، رزرو بلیط هواپیما نیز یکی دیگر از خدمات اصلی یک آژانس مسافرتی مانند آژانس ققنوس است. آژانس گردشگری ققنوس از ابتدای فعالیت، نماینده فروش رسمی ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی بوده است تا بتواند نیازهای همسفران خود در زمینه خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی را نیز برآورده سازند. کارشناسان بخش بلیط هواپیما ققنوس با تکیه بر سال‌ها تخصص، آگاهی از قوانین و مقررات پروازهای مختلف و همچنین دسترسی به تمامی سامانه‌های رزرواسیون آماده‌اند تا بهترین بلیت هواپیما را با کمترین زمان توقف و بهترین قیمت برای شما رزرو کنند. اما پیشتر گفتیم که آژانس ققنوس همواره بر استفاده از تکنولوژی‌های نوین تاکید داشته است تا بتواند بهترین خدمات را برای همسفرانش ارائه کرده و رضایت حداکثری آنها را جلب نماید. امروزه با افزایش فناوری‌های رزرو آنلاین بلیط هواپیما و همچنین تغییر الگوی خرید گردشگران، سامانه آنلاین رزرو بلیط هواپیما آژانس ققنوس نیز راه اندازی شده تا شما همراهان عزیز بتوانید مرحله جدیدی از خرید بلیط هواپیما را تجربه کنید. علاوه بر امکانات متعدد در جستجو و انتخاب بلیط هواپیما که به شما این اجازه را می‌دهد تا در این ایام همه‌گیری ویروس کرونا بدون خروج از منزل و به خطر افتادن سلامتتان، بلیط هواپیما مورد نظر خود را خریداری کرده و راهی سفر شوید. البته در حال حاضر و با توجه به محدودیت‌های موجود در پروازهای خارجی، سامانه رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما ققنوس موقتاً در زمینه بلیط هواپیما داخلی فعال است تا بعد از عادی شدن شرایط، بخش بلیط خارجی این سامانه رزرواسیون آنلاین نیز راه‌اندازی گردد.

رزرو هتل

بدون هیچ تردیدی، اقامت یکی از مهمترین بخش‌های گردشگری است و تقریباً تمامی گردشگران برای اقامت در مقصد خود، به هتل و دیگر انواع امکانات اقامتی نیاز دارند. به همین دلیل رزرو هتل نیز یکی از مهمترین خدماتی است که آژانس ققنوس به همسفران خود ارائه می‌کند. ما در آژانس ققنوس به مهمترین سامانه‌های رزرواسیون هتل در سرتاسر جهان دسترسی داریم و قادریم بهترین هتل‌ها را در گوشه و کنار دنیا برای شما رزرو کنیم. اما یکی از مهمترین مواردی که باعث اهمیت رزرو هتل از طریق آژانس مسافرتی ققنوس می‌شود، آگاهی و آشنایی کارشناسان رزرواسیون آژانس ققنوس نسبت به امکانات و موقعیت قرارگیری هتل‌های مختلف در مهمترین شهرهای گردشگری جهان است. ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین هتل را با فاصله کمی از جاذبه‌های گردشگری و در مرکز شهرهای مهمی چون پاریس، رم و … و رزرو کنید تا سفری رویایی را تجربه کنید.

ویزای گردشگری

اما تمام این خدمات و امکانات، بدون داشتن ویزای گردشگری بدون استفاده خواهد بود و شما بدون در دست داشتن ویزا نمی‌توانید به بسیاری از مقصدهای گردشگری خارجی سفر کنید. بنابراین ویزای گردشگری نیز از دیگر خدمات مهمی است که آژانس هواپیمایی ققنوس به همسفران خود ارائه می‌کند. این روزها دریافت ویزا به یکی از اصلی‌ترین موانع سفر گردشگران ایرانی به کشورهای خارجی به‌ویژه کشورهای اروپایی و حوزه شینگن شده است. آژانس ققنوس به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین آژانس‌های گردشگری فعال در حوزه ویزا، آماده ارائه مشاوره و خدمات تخصصی اخذ ویزای گردشگری برای شما عزیزان است. آژانس هواپیمایی ققنوس به دلیل رابطه طولانی مدت و قوی با معتبرترین سفارت‌های فعال در ایران، به عنوان آژانس معتمد و برگزیده سفارت‌های مطرح چون کشورهای اروپایی و حوزه شینگن تبدیل شده است. کارشناسان دپارتمان ویزا با تسلط کامل به جدیدترین قوانین مقررات صدور ویزا و ارائه مشاوره صحیح و دقیق، شما را در دریافت معتبرترین ویزاهای گردشگری چون ویزای شینگن، ویزای کانادا، ویزای انگلیس و … همراهی خواهند کرد.

Group 1011@2x

همکاران ما