MICE

Group 1011@2x

برگزاری همایش و سمینار

برگزاری رویدادهای مختلف مانند جلسات کاری یا همایش‌ها و کنفرانس‌ها و یا میزبانی از میهمانان ویژه و VIP، یکی از نیازهای کسب و کارهای بزرگ و معتبر است.

 

این روزها تقریبا تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها (در هر اندازه و ابعاد) به سفرهای سازمانی و تشویقی، میزبانی از میهمانان ویژه و برگزاری همایش و سمینار احتیاج دارند. برای اجرای این برنامه‌ها، دو راه پیش‌روی کسب و کارهاست: برنامه‌ریزی، پیگیری و اجرای برنامه‌ها به صورت شخصی، یا سپردن صفر تا صد برنامه‌ها به شرکت‌های برگزار کننده همایش و رویداد مانند آژانس هواپیمایی ققنوس.

مهمترین مزیت استفاده از خدمات برگزاری همایش و سمینار آژانس ققنوس به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه برگزاری رویدادها، تسهیل فرآیندهای شماست. در صورتیکه که شخصاً قصد اجرای یک رویداد را داشته باشید، باید تمامی مراحل اعم از برنامه‌ریزی، هماهنگی، رزرو و اجرا را خودتان انجام دهید. انجام تمامی این کارها بسیار زمانبر بوده و باید حداقل یک نیروی کار خود را به آن اختصاص دهید.

اما کارشناسان ما تمامی این مراحل را به عهده گرفته و انجام می‌دهند و در نهایت شما خدمات مورد نظر خود را به عنوان یک خدمت واحد دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این، برای برگزاری همایش و سمینار باید با کسب و کارهای ارائه دهنده خدماتی مانند حمل و نقل، اقامت، رستوران و … نیز به طور جداگانه در تماس باشید. اما آژانس هواپیمایی ققنوس یک پشتیبان اختصاصی (Account Manager) در اختیار شما قرار می‌دهد که وظیفه مدیریت ارتباطات و فعالیت‌های مجموعه شما را به عهده می‌گیرد و شما تنها با یک نفر در ارتباط خواهید بود.

 

اما یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که استفاده از خدمات دپارتمان رویداد و تشریفات آژانس مسافرتی ققنوس برای شما در پی خواهد داشت، پایین بودن هزینه‌های برگزاری همایش و سمینار است. اگر قصد داشته باشید به طور شخصی به ارائه دهندگان خدمات مختلف (مانند هتل، رستوران و …) مراجعه کنید، هزینه نهایی شما بسیار بالاتر از مبلغی خواهد بود که آژانس ققنوس به شما ارائه می‌کند. زیرا آژانس مسافرتی ققنوس قراردادهای همکاری بلندمدتی با ارائه دهندگان خدمات دارد و به دلیل حجم بالای تراکنش‌هایش، می‌تواند تخفیفات قابل توجهی از این مجموعه‌ها دریافت کند. بدین ترتیب استفاده از خدمات دپارتمان MICE آژانس ققنوس برای شما بسیار به صرفه‌تر خواهد بود.

همچنین باید در نظر داشته باشید که رویدادهای مختلفی با اهداف گوناگون، ویژگی‌ها و نیازهای متفاوتی نیز دارند که گاهی اوقات از چشم شما دور می‌مانند. تیم برگزاری همایش و سمینار آژانس مسافرتی ققنوس با پشتوانه سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه برگزاری انواع مختلف رویدادها، به تمامی ویژگی‌ها و الزامات برگزاری یک رویداد باکیفیت تسلط کامل دارد. در همین راستا، کارشناسان دپارتمان MICE آژانس ققنوس پیش از هر چیز با ارائه مشاوره حرفه‌ای، شما را نسبت به نیازهای رویداد مورد نظرتان آگاه کرده و سپس با موافقت شما نسبت به برنامه‌ریزی و اجرای آنها اقدام می‌کنند.

 

برگزاری رویدادهای مختلف مانند جلسات کاری یا همایش‌ها و کنفرانس‌ها و یا میزبانی از میهمانان ویژه و VIP، یکی از نیازهای کسب و کارهای بزرگ و معتبر است. در این راه دپارتمان رویداد و تشریفات آژانس هواپیمایی ققنوس با ارائه خدمات زیر در کنار شما خواهد بود:

 

 

•        رزرو هتل خارجی و داخلی، پرواز، خدمات حمل و نقل (ترانسفر) و گشت‌های شهری

•        رزرو سالن همایش و کنفرانس

•        برگزاری تورهای تشویقی برای کارکنان و مشتریان

•        برنامه ریزی و برگزاری همایش، کنفرانس و …

        میزبانی از میهمانان ویژه و VIP